Dane firmy

Dedykowane rozwiązania dla firm


EXCELLENT WIZARDS" JAKUB HILCHER


Małej Brzozy 10, 03-289 Warszawa

Tel: 608446203

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Każdy biznesmen, który chce wprowadzić do swojego zakładu nowoczesne technologie, z pewnością będzie zainteresowany ofertą Excellent Wizards. Podmiot opracowuje dedykowane rozwiązania dla firm różnej wielkości, działających w rozmaitych branżach.

Dla przedsiębiorstwa pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy korzystają z najnowszych narzędzi i zaawansowanego sprzętu komputerowego, co pozwala im na szybkie stworzenie aplikacji pomagających w zarządzaniu biznesem, służących do promocji produktów czy kontroli stanów magazynowych, rozdzielania zadań pomiędzy zespoły pracowników. Proponowane programy wyróżniają się estetycznym designem, łatwością obsługi oraz funkcjonalnością. System jest zawsze tworzony zgodnie z indywidualnymi wymaganiami zleceniodawcy. Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Warto wybrać sprawdzoną firmę, która dba o potrzeby klientów i gwarantuje usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie.

Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


Grójecka 43/1A, Warszawa