Dane firmy

Integrator IT - Boat.Systems Sp. z o.o.


Boat.Systems Sp. z o.o.


Słowiańska 1 C, 93-101 Łódź

Tel: +48 505 102 408

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Oferta firmy jest rozbudowana, zawiera kompleksowe usługi związane z projektowaniem sieci komputerowych w przedsiębiorstwach różnej wielkości. Dla podmiotu pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, który dobiorą najlepszą opcję.

Współpraca obejmuje wykonanie audytu, konsultację z przedsiębiorcą na temat jego wymagań, przygotowanie projektu oraz dostarczenie i wdrożenie infrastruktury (usługa dotyczy także pełnej ochrony antywirusowej). Integrator IT przeprowadzi test funkcjonalności i wydajności wybranego rozwiązania. Co więcej, podmiot oferuje bezpieczne oprogramowanie oraz urządzenia służące do przechowywania, replikacji i backupu danych. Dodatkowo pracownicy zajmą się monitorowaniem całego systemu i jego modyfikacją w przypadku rozwoju firmy. Specjaliści mogą również wesprzeć klienta w kontakcie z serwisem producenta sprzętu komputerowego.

Warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa Boat Systems, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Inne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

NFK J. KOPA Sp. J


Kościelna 7, Aleksandrów Łódzki