Dane firmy

Wolne ladunki


Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Przedsiębiorcy prowadzący działalność przewozową czasami mają problemy ze znalezieniem zleceń. Co prawda na rynku jest wiele firm spedycyjnych, ale działają one różnie i nie zawsze współpraca układa się owocnie dla obu stron. Zupełnie inaczej jest, jeśli chodzi o giełdę transportową, na której zawsze można znaleźć wolne ladunki. Kto jeszcze nie zna tego portalu, może się zaznajomić z jego działaniem, wchodząc na stronę netpaka.eu.

Portal ten przyciąga łatwością korzystania zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które pragną zlecić przewóz towarów, a także różnych przewoźników dużych i małych dysponujących wolną przestrzenią załadunkową lub całymi pojazdami. Aby skorzystać z ofert w tym serwisie, należy się zarejestrować i od tej pory cała giełda stanie otworem przed poszukującym zleceń. Dzięki użyciu takich filtrów jak:

  • miejsce załadunku i rozładunku,
  • rodzaj towaru do przewiezienia,
  • stawka,

można z łatwością znaleźć najlepszą, dopasowaną do oczekiwań ofertę. Mogą to być zlecenia krajowe i zagraniczne najróżniejszych towarów, od standardowych począwszy, a na ponadgabarytowych kończąc.

Inne firmy w pobliżu:

RoyalDekor Ewelina Stępień


Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck

RoyalDekor Ewelina Stępień


Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck

EuroFrance


Ks.Brzóski 127, Bielsko-Biała