Dane firmy

Tarcica buk | https://www.tartakrybojady.pl/


Tartak Rybojady Lidia Kapała


Rybojady 15, 66-320 Rybojady

Tel: 665 550 009

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Powszechne występowanie buku w europejskich, także polskich lasach ma przełożenie na jego wykorzystanie w stolarce czy budownictwie. Miejscem, które warto polecić na zakupy drewnianego surowca, jest Tartak Rybojady w województwie lubuskim, niedaleko Świebodzina.

Tarcica z buku, która jest tam dostępna, cechuje się delikatnym usłojeniem oraz pożądaną twardością, a przy tym giętkością i niską ścieralnością. Produkt można zamówić, ustalając jego klasę oraz grubość. Ważnymi cechami dostępnej tarcicy jest niski udział fałszywej twardzieli oraz jednolitość koloru, co bezpośrednio wpływa na estetykę.

Pozyskaną tarcicę liściastą sprzedaje się w wersji suszonej na biało lub parzonej. Można także zamówić wariant dębowy oraz wiele innych półfabrykatów. Dla klientów poszukujących niestandardowych wymiarów ceny są ustalane indywidualnie. Warto zaznaczyć, że drewno jest pozyskiwane z certyfikowanych lasów, w których prowadzi się odpowiedzialną gospodarkę leśną. Zaletą jest także profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta – zarówno indywidualnego, jak i firmowego.

Inne firmy w pobliżu:

STIER S.C.


Śląska 96, Gorzów Wielkopolski